עו"ד ונוטריון מיכאל טאוסיג
בוגר השלוחה התל-אביבית של האוניברסיטה העברית בירושלים (כיום הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת תל-אביב). ייסד את המשרד בשנת 1975 ומאז עוסק ברציפות בענייני משפחה וירושה.
נבחר בינואר 2014 ליו"ר ועדת האתיקה הארצית של לשכת עורכי הדין, וזאת לאחר שכיהן כחבר ועדות האתיקה מזה קדנציות רבות. כמו כן כיהן כחבר דירקטוריון בלשכת עורכי הדין עו"ד טאוסיג מוכר כסמכות משפטית בענייני אחריות מקצועית של עורכי דין בענייני משפחה וירושה.
מבית מדרשו יצאו הלכות ותקדימים משפטיים רבים, בין היתר – גם רבים כאלו שניתנו ע"י בית המשפט העליון.
כיהן בעבר כיו"ר ועדת החקיקה לענייני משפחה של לשכת עורכי הדין. במסגרת תפקידו השתתף עו"ד מיכאל טאוסיג בדיוני ועדת חוקה, חוק משפט בכנסת והיה שותף פעיל בחקיקת חוקים שונים, כגון חוק בית המשפט לענייני משפחה, התשנ"ה-1995, אשר שינה לחלוטין את פניהם של דיני המעמד האישי בישראל.
שימש בעבר כחבר ועדת ערר בהרכב של בית המשפט המחוזי. לשעבר חבר המועצה הארצית של לשכת עורכי הדין. לשעבר חבר ועד מחוז תל-אביב והמרכז של לשכת עורכי הדין.
עו"ד מיכאל טאוסיג כתב מספר מאמרים וביניהם מאמר שנכתב במשותף עם השופט יהושע גייפמן (לשעבר מתמחה ועו"ד שכיר במשרד), שפורסם בכתב העת "הפרקליט" ועוסק במרוץ הסמכויות בהליכים לפירוק שיתוף בדירת מגורים של בני זוג.